AKCJA "SPRZĘT ZA SPRZĘT"

  • 02.07.2014, 15:04
  • źródło : http://www.powiatslubicki.pl/ Daniel Krawczyk
AKCJA "SPRZĘT ZA SPRZĘT"
Fundacja „Zaraz wracam” organizuje akcję „Sprzęt za sprzęt”. Akcja polega na organizacji zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii w klubach sportowych. Odpady zebrane przez kluby zostaną przekazane recyklerom wskazanym przez fundację, a następnie przeliczone na punkty,

Fundacja „Zaraz wracam” organizuje akcję „Sprzęt za sprzęt”.

Akcja polega na organizacji zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii  w klubach sportowych. Odpady zebrane przez kluby zostaną przekazane recyklerom wskazanym przez fundację, a następnie przeliczone na punkty, które kluby mogą wymieniać na sprzęt sportowy zgodnie z regulaminem akcji (piłki, stroje, bramki, itp.).

Głównym celem akcji „Sprzęt za sprzęt” jest propagowanie właściwych nawyków postępowania ze zużytym sprzętem i uświadamianie zagrożeń dla środowiska naturalnego, wynikających z niewłaściwego postępowania z elektro-odpadami, a także wspieranie sportu i kultury fizycznej w klubach sportowych. Udział w tej akcji jest dobrowolny i nieodpłatny, a po stronie organizatorów nie jest planowane osiągnięcie zysku finansowego z jej prowadzenia.

Mając na uwadze walory edukacyjne i ekologiczne akcji „Sprzęt za sprzęt”,  a także jej wkład w rozwój kultury fizycznej, organizatorom zależy na tym, aby szeroko rozpowszechnić informację  o tym przedsięwzięciu.

Zakończenie i rozliczenie akcji nastąpi pomiędzy 15 a 30 września, a rozdanie nagród planowane jest na pierwszą połowę października br.

Więcej informacji na temat projektu „Sprzęt za sprzęt” można znaleźć na stronie internetowej: www.zarazwracam.pl

 

źródło : http://www.powiatslubicki.pl/ Daniel Krawczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe