6 edycja ,,Biegu bez granic''

  • 14.07.2021, 13:27 (aktualizacja 14.07.2021, 15:54)
  • Waldemar Uberna
6 edycja ,,Biegu bez granic''
09.07.2021 r o godzinie 17:00 ze stadionu olimpijskiego w Słubicach wystartowali uczestnicy kolejnej 6 edycji Biegu bez granic. Po biegu ubiegłorocznym, zorganizowanym z powodu pandemii w formie "Indywidualnej", tym razem powrócono do starej formuły choć jeszcze nie do końca.

09.07.2021 r o godzinie 17:00 ze stadionu olimpijskiego w Słubicach wystartowali uczestnicy kolejnej 6 edycji Biegu bez granic. Po biegu ubiegłorocznym, zorganizowany z powodu pandemii w formie "Indywidualnej", tym razem powrócono do starej formuły choć jeszcze nie do końca. "Uatrakcyjnienie"  tego wydarzenia deszczowo-burzową pogodą stało się już chyba tradycją.

Wręczenie statuetek, pucharów i nagród rzeczowych z losowania w poszczególnych klasyfikacjach, nastąpiło na scenie podczas piątkowego wieczoru "Letniego grania" w Słubicach. W kat. open panów najszybciej finiszował Jacek Stadnik z Zielonej Góry a open pań wygrała Karolina Jankowska z Bolesławca. Najszybsi słubiczanie to Rafał Borowiak i Ola Guzik, a frankfurtczyczy to Monika Wojciechowska i Stefan Kuhlberg. 

Szczegółowe wyniki biegu znajduja się na stronie: maratonczykpomiarczasu.pl 

 

Waldemar Uberna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe