Oczyszczacz powietrza do pokoju dziecka - prezentujemy Coway Classic

  • 19.06.2020, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Oczyszczacz powietrza do pokoju dziecka - prezentujemy Coway Classic
Oczyszczacz do pokoju dziecka powinien doskonale oczyszczać powietrze. Należałoby zatem przy wyborze urządzenia zwrócić uwagę na sposób filtracji powietrza i jej skuteczność. Drugim istotnym elementem jest głośność pracy oczyszczacza w najniższym trybie. Spokojny, niczym niezakłócony sen to podstawa do prawidłowego rozwoju dziecka. Przydatną funkcją jest także tryb automatyczny. Dzięki niemu oczyszczacz sam dostosuje optymalny tryb pracy do aktualnie panujących warunków w pomieszczeniu. A jeżeli Twoje dziecko jest ciekawe świata i jest na etapie sprawdzania wszystkiego co znajduje się wokół niego, wtedy na pewno przyda Ci się funkcja blokady rodzicielskiej. Dzięki niej możesz zablokować dotychczasowe ustawienia.

Jednym z lepszych wyborów będzie oczyszczacz Coway Classic. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy jego szczegółowy opis wraz z najważniejszymi informacjami.

 

Podaruj dziecku czyste powietrze!

Coway Classic

Coway Classic to oczyszczacz, który sprawdzi się do pomieszczeń o powierzchni 40 m². Jego wydajność kształtuje się na poziomie 300 m³/h. Ponadto Coway Classic jest niezwykle cichy i energooszczędny. Poziom głośności w najniższym trybie wynosi 22 dB, więc sprawdzi się w pokoju dziecka czy sypialni. Sam oczyszczacz jest smukły i elegancki, więc doskonale dopasuje się do każdego wnętrza.

99,5% skuteczności w oczyszczaniu powietrza

Oczyszczanie powietrza odbywa się za pomocą 3 filtrów. Są nimi:

  • Filtr wstępny - jego zadaniem jest wyłapywanie większych zanieczyszczeń takich jak kurz, sierść czy włosy. Praca filtra wstępnego odciąża także pozostałe filtry przedłużając tym samym ich żywotność.

  • Filtr węgla aktywnego - pozbywa się zanieczyszczeń gazowych oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy np. dym papierosowy.

  • Filtr HEPA H12 - zajmuje się usuwaniem zanieczyszczeń takich jak bakterie, pyłki, roztocza czy pyły zawieszone PM10 i PM2.5.

Tryby pracy

Coway Classic posiada dwa tryby pracy. Pierwszy z nich to klasyczny tryb manualny. Za jego pomocą możemy ustawić jedną z czterech dostępnych prędkości (1, 2, 3 oraz Turbo). Dużym udogodnieniem jest tryb automatyczny, dzięki któremu urządzenie dopasowuje pracę urządzenia do warunków panujących aktualnie w pomieszczeniu. Dzięki niemu możemy wybrać tryb AUTO lub ECO. Pierwszy z nich automatycznie będzie przełączał się pomiędzy 1, 2 i 3 prędkością zależnie od aktualnej jakości powietrza. Natomiast tryb ECO działa na tej samej zasadzie co tryb AUTO, lecz wyłącza się kiedy stan powietrza jest dobry przez co najmniej 10 minut i włącza się ponownie kiedy jakość powietrza się pogorszy.

Wszystko pod kontrolą

Sterowanie oczyszczaczem Coway Classic odbywa się za pomocą panelu kontrolnego, który znajduje się w górnej części obudowy. Kontrolki informują nas o aktualnym trybie pracy czy konieczności wymiany filtra. Z przodu urządzenia znajduje się duży, okrągły wskaźnik, który informuje nas o jakości powietrza poprzez kolorowe podświetlenie. Kolor niebieski - dobra jakość, zielony - średnia, żółty - zła, czerwony - bardzo zła. Coway Classic został także wyposażony w blokadę rodzicielską, dzięki czemu można zablokować dotychczasowe ustawienia.

 

Podsumowanie - Coway Classic

Coway Classic to oczyszczacz, który idealnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym. Wydajność na poziomie 300 m³/h pozwala na oczyszczanie powietrza z 40 m². W urządzeniu zastosowano 3-stopniową filtrację, której skuteczność wynosi aż 99,5%. Coway Classic w najniższym trybie emituje głośność na poziomie jedynie 22 dB, dzięki czemu komfort snu dziecka nie zostanie niczym zakłócony. Dla jeszcze większej wygody w sterowaniu, urządzenie zostało wyposażone w tryb automatyczny oraz blokadę rodzicielską.

 

Opis innych modeli oczyszczaczy, które sprawdzą się w pokoju dla dziecka znajdziesz na: https://goodair.pl/blog/oczyszczacz-powietrza-dla-dziecka

 

 

Artykuł powstał we współpracy ze sklepem GoodAIR.pl.

 

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: