Mieszkasz w Słubicach i szukasz pracy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu

  • 08.09.2020, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Mieszkasz w Słubicach i szukasz pracy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego…
Szukasz Pracy w Słubicach?  Współczesne Słubice są ośrodkiem handlowo-usługowym. Na terenie miasta znajdują się siedziby firm działających w branży samochodowej, elektronicznej, obuwniczej, metalowej, budowlanej, czy spożywczej. W Słubicach rozwija się również branża spedycyjna i logistyczna co daje dużo możliwości jeżeli chodzi o pracę!

 

Praca w Słubicach - gdzie szukać ofert

Słubice położone są przy granicy z Niemcami, dlatego nie brakuje tu ofert dla kierowców. Obecnie mamy ponad 1000 ofert pracy w Słubicach. Na naszym portalu znajdziesz oferty pracy dla kierowców samochodów ciężarowych i osobowych. Jeżeli interesuje cię praca w tym zawodzie, musisz zdawać sobie sprawę, że wymaga on szczególnych kwalifikacji, a także predyspozycji. Warunkiem ubiegania się o to stanowisko jest posiadanie prawa jazdy właściwej kategorii (w przypadku, gdy chcemy być kierowcami ciężarówki, dobrze gdy będziemy posiadać prawo jazdy C+E). Samo prawo jazdy jest jednak tylko warunkiem wstępnym. Osoba, która poważnie myśli o tej pracy powinna cieszyć się dobrym stanem zdrowia (ważne jest zarówno zdrowie fizyczne, jak i psychiczne). Praca kierowcy wymaga dyspozycyjności, odporności na stres, umiejętności koncentracji przez wiele godzin, szybkiego refleksu, znakomitej orientacji w terenie, podzielności uwagi. Szanse na wysokie zarobki mają przede wszystkim kierowcy jeżdżący w długie trasy, w tym również zagraniczne (w przypadku podróży zagranicznych niezbędna jest znajomość prawa obowiązującego w kraju, do którego się udajemy). Do twoich zadań będzie należał bezpieczny i punktualny transport towarów. Jeżeli chcesz zarabiać więcej jako kierowca, powinieneś pomyśleć o dodatkowych uprawnieniach (niekiedy możliwe jest sfinansowanie dodatkowych kursów przez pracodawcę). Należą do nich między innymi kurs ADR (uprawnia do przewozu materiałów niebezpiecznych), kurs dla samochodów uprzywilejowanych, czy kurs HDS (hydrauliczny dźwig samochodowy).

Praca jako tłumacz

W chwili obecnej na naszym portalu znajdziesz 18 ofert pracy dla tłumaczy. Zawód tłumacza wymaga przede wszystkim perfekcyjnej znajomości języka obcego. Jeżeli nie zamierzamy pracować jako tłumacze przysięgli – nie potrzebujemy formalnego wykształcenia. Do naszych zadań będzie należało sporządzanie tłumaczeń ustnych i pisemnych. Szanse na najwyższe zarobki mają tłumacze tekstów specjalistycznych. Pracując w tym zawodzie zazwyczaj możemy cieszyć się dużą elastycznością – w wielu przypadkach możliwa jest praca w biurze (w siedzibie firmy), a także w domu.

W Słubicach znajdzie się również praca dla inżynierów. W tej chwili dysponujemy siedemdziesięcioma ośmioma ofertami. Jeżeli chcemy rozpocząć pracę jako inżynier budowy musimy posiadać dyplom ukończenia politechniki. Będziemy odpowiedzialni za nadzór prac wykonywanych na budowie. Szczegółowy zakres zadań zawsze będzie zależny od charakteru danego projektu. Inżynier budowy współpracuje z kierownikiem budowy. Praca odbywa się zazwyczaj na placu budowy, a także w biurze. Ze względu specyfiki tego stanowiska pożądane jest, żeby osoba, która się o nie ubiega posiadała nie tylko wiedzę techniczną, ale także umiejętności interpersonalne (bardzo przydatna będzie umiejętność zarządzania personelem, a także współpraca z obecnymi i potencjalnymi klientami firmy). 

Jeżeli Polska to dla Ciebie za mało, sprawdź lokalne oferty pracy w Frankfurt Am Main

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: