Wypożycz i ciesz się komfortem jazdy

  • 06.11.2020, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Wypożycz i ciesz się komfortem jazdy

Wynajęcie samochodu ma sprawić radość i ułatwić nam życie, nie zaś przysporzyć stresu i kosztów. Wypożyczony samochód powinien być dopasowany do naszych potrzeb, celu podróży, jak i własnych preferencji, a przy tym mieścić się w założonym budżecie. Czy jest to realne? Oczywiście, wystarczy tylko poszukać. Jeśli zależy nam na wynajmie na dłuższy okres możliwa jest również negocjacja ceny.

Samochody z wypożyczalni odznacza wysoka jakość, komfort jazdy i prowadzenia oraz dbałość o stan techniczny, który przekłada się na bezpieczeństwo podróży. Wypożyczalnie dbają o to by ich samochody były zawsze czyste, zatankowane, gotowe do jazdy, a klienci zadowoleni z ich użytkowania. W tym celu wprowadzane są liczne udogodnienia w doposażeniu opcjonalnym pojazdu jak również w kwestii obsługi usługi wynajmu. Do takich opcji należy podstawienia auta w wybranym miejscu i czasie, odebranie samochodu z odległej wypożyczalni lokalizacji itp.

Komfortowa i nieustannie odnawiana flota pojazdów

Wypożyczalnie samochodów oferują samochody stosunkowo nowe i w wersjach doposażonych. Wszystkie auta muszą być na bieżąco serwisowane, dzięki czemu usługi są wysokiej jakości, a jazda autami przyjemna i bezpieczna. Pod wynajem kupowane są przede wszystkim samochody typowe, miejskie, kompaktowe. Prócz samych samochodów wypożyczalnie oferują także dodatkowe akcesoria motoryzacyjne oraz rozszerzenia dotyczące polisy ubezpieczeniowej. Standardowe wersje samochodów uwzględniają komfort jazdy z klimatyzacją, poduszkami powietrznymi, kontrolą trakcji, zróżnicowanym oświetleniem, zestawem audio, coraz częściej także nawigacją. By zwiększyć zadowolenie klientów z usług wypożyczalni odchodzi się od limitu kilometrów i ograniczeń w poruszaniu się wypożyczonym samochodem. Oznacza to, ze aby skorzystać z wypożyczalni nie musimy inwestować gotówki w kaucję, jak też możemy wybrać się samochodem gdziekolwiek, bez względu jak daleko. W ramach ułatwienia podróży szereg firm wynajmujących pojazdy zapewnia winiety swoim samochodom. Wyjeżdżając do krajów Europy Zachodniej nie musimy wówczas kupować winiety na autostradę i ponosić dodatkowych kosztów. Dotyczy to również opłat ekologicznych.

Dogodne koszty

Zaletą wypożyczenia samochodu jest stosunkowo niski koszt usługi. Jeszcze kilka lat temu opłaty za wypożyczenie samochodu były znacznie wyższe. Dziś w niektórych przypadkach koszty te równają się z kosztami amortyzacji samochodu, co sprawia iż nie jest opłacalny zakup samochodu w porównaniu z korzystaniem z wynajmu długoterminowego samochodu. Oczywiście koszty zależne są od wielu czynników, w tym od długości wynajmu, ilości samochodów wynajmowanych, standardu usługi, ubezpieczenia. Pakiety wynajmu mogą obejmować naprawy serwisowe, przeglądy techniczne, a nawet naprawy eksploatacyjne. Im szerszy zakres odpowiedzialności wypożyczalni tym cena wynajmu wyższa.

Grupa Tipmedia
Zobacz także
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: