Wnętrze z duszą

  • 05.02.2021, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Wnętrze z duszą
Projektując wystrój wnętrz, chcielibyśmy uzyskać najciekawszy możliwy efekt. Wymarzone wnętrze pomieszczenia powinno być urządzone stylowo i komfortowo a jednocześnie przytulnie. Powinno być intrygujące i zachęcać do wejścia do salonu oraz spędzenia w nim wolnego czasu. Pomysłów na aranżacje wnętrz jest bardzo wiele, w poszukiwaniu inspiracji korzystamy najczęściej z Internetu, magazynów poświęconych budownictwu i wystrojowi naszych czterech kątów lub decydujemy się na zamówienie usług profesjonalnego dekoratora. Czasem jednak, mimo chęci i zaangażowania, brakuje nam pomysłu na wystrój. Poszukujemy czegoś nowoczesnego a jednocześnie nietypowego, czegoś innego, co da niespotykany i wyjątkowy efekt. W jaki sposób możemy zaaranżować wnętrze by prezentowało się przytulnie ale i ciekawie?

Dobrym pomysłem będzie wybór rozwiązań proponowanych przez firmę Retro S.A., które możemy obejrzeć na stronie internetowej https://retrocegla.pl/. To polskie przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją płytek ze starych cegieł pozyskiwanych z historycznych zabudowań z XIX i XX wieku. Cegła na ścianę to wspaniały pomysł do zastosowania zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego.

​Nowoczesna firmaFirma Retro S.A. to lider okładzin ściennych z historycznych cegieł na polskim rynku. Przedsiębiorstwo zajmuje się pozyskiwaniem cegieł z historycznych budynków, powstałych przed 1930 rokiem, które przeznaczono do rozbiórki. Pierwszym etapem produkcji płytek jest selekcja: pozyskane surowce są skrupulatnie oceniane i sprawdzane dzięki czemu do produkcji wybierane są jedynie najwyższej jakości stare cegły - w dobrym stanie technicznym i wizualnym czyli takie, które idealnie sprawdzą się w naszym salonie czy pomieszczeniu. Gdy odpowiedni budulec zostanie już wyselekcjonowany rusza proces właściwej produkcji: płytki z cegły powstają w wyniku nowoczesnej produkcji. Proces produkcyjny jest zautomatyzowany a firma może poszczycić się jednym z najnowocześniejszych sprzętów w Europie. W czasie produkcji spełniane są rygorystyczne normy bhp oraz najwyższe standardy jakościowe i ekologiczne. W procesie produkcji płytek stare cegły są odpowiednio czyszczone pod odpowiednim ciśnieniem. Ów proces ma również za zadanie pozbawić cegły jakichkolwiek pozostałości poprodukcyjnych. Dzięki temu każdy nabywca może cieszyć się oryginalnym i niepowtarzalnym produktem najwyższej jakości w swoim domu czy biurze. Uzyskana w ten sposób cegła na ścianę znajduje wszechstronne zastosowanie: może być wykorzystana do wystroju wnętrz jak również na zewnątrz jako elewacja. Montaż tego typu cegły jest bardzo łatwy a sam produkt przyjazny środowisku naturalnemu.
Nowy 2021 rok będzie dla dynamicznie rozwijającej się firmy Retro S.A. rokiem szczególnym: przedsiębiorstwo planuje bowiem inwestycje w automatyzację produkcji oraz dalszą ekspansję eksportową. Historyczna cegła dekoracyjna jest bowiem hitem eksportowym do wielu krajów. Doceniają ją nawet najbardziej wymagający klienci - płytki z cegły wyglądają pięknie i wzbudzają ich uznanie.

 

​Atrakcyjny produktJakie produkty oferuje nam firma Retro S.A.?
Możemy tam zamówić wspomniane już płytki z cegły w różnych wariantach, płytki loft 3d oraz cegły elewacyjne przeznaczone do użytku na zewnątrz.
Ofertę wzbogacają także produkty z linii chemii montażowej: Retro farba (polecana do malowania płytek ze starych cegieł), Retro klej (mrozo- i wodoodporny), Retro impregnat (służący do zabezpieczenia i konserwacji płytek), Retro fuga czy Retro grunt (wzmacniający podłoże i ograniczający chłonność).
Na swoje wyroby firma udziela aż pięcioletniej gwarancji.
Cegła dekoracyjna to produkt godny uwagi w każdym pomieszczeniu, klimatycznie urządzonym domu czy biurze.
Warto ją mieć w swoim mieszkaniu lub domu ponieważ stara cegła jest modna i prezentuje się wyjątkowo.

​Oferta dla każdegoStara cegła może być rewelacyjnym pomysłem na urządzenie wnętrza zarówno domu jak i firmy. Płytki z cegły prezentują się wyjątkowo i oryginalnie, jest to produkt niepowtarzalny dzięki czemu z pewnością wzbudzi zainteresowanie i przykuje uwagę. Dzięki zastosowaniu tego typu materiału wykończeniowego możemy uzyskać niebanalny efekt końcowy: w domu będzie dzięki temu przytulnie, ciepło ale też intrygująco. Takie pomieszczenie zyska duszę ponieważ do jego wykończenia użyte zostaną płytki historyczne a nie typowe rozwiązania "z taśmy", które spotykamy w wielu pomieszczeniach. Z oferty firmy Retro S.A. korzystają zarówno klienci indywidualni jak i firmy. Jest to zupełnie uzasadnione ponieważ biuro gdzie znajduje się cegła dekoracyjna z pewnością zwróci uwagę wszystkich i wzbudzi ciekawe skojarzenia: oryginalności i wyjątkowości. Firma Retro S.A. świadczy autoryzowany montaż swoich wyrobów na terytorium całej Polski zatem nie musimy się martwić o to czy damy radę zrobić to samodzielnie. Ponadto pracownicy przedsiębiorstwa dokładają wszelkich starań aby zakupione płytki z cegły dotarły w dobrym stanie i nie zostały uszkodzone w czasie transportu.
Wszystkie produkty firmy można kupić w sklepie internetowym https://retro-cegly.pl/ dzięki czemu ten wyjątkowy produkt możemy mieć na wyciągnięcie ręki i bez wychodzenia z domu. W razie pytań natomiast pracownicy chętnie udzielą odpowiedzi i pomogą w wyborze towaru.
Cegła na ścianę to niewątpliwie bardzo dobry pomysł aby urozmaicić nasze wnętrze lub zewnętrzną elewację budynku.

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: