Hulajnoga elektryczna - nowoczesny środek transportu

  • 09.02.2021, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Hulajnoga elektryczna - nowoczesny środek transportu

Hulajnoga elektryczna to nie tylko doskonała forma rozrywki, ale także świetny środek transportu, który dowiezie nas na spotkanie, do pracy, czy na uczelnie. Ten nowoczesny pojazd elektryczny cieszy się coraz większym zainteresowaniem, co więcej, można śmiało stwierdzić, że hulajnoga elektryczna to pojazd uniwersalny, dla każdego, mogą nim podróżować dorośli, seniorzy, czy młodzież.

W sklepach z hulajnogami elektrycznymi znajdziemy wiele różnych modeli, szukając modelu miejskiego z dobrym zasięgiem i w atrakcyjnej cenie, warto przyjrzeć się bliżej hulajnodze elektrycznej Xiaomi Mi Pro 2.

Xiaomi Mi Pro 2- nawet 45 km na jednym ładowaniu

Hulajnoga elektryczna od Xiaomi może pokonać maksymalny dystans 45 km, to dość dobry wynik, oczywiście zawsze pamiętając o pewnych czynnikach, które mają wpływ na jego zmniejszenie, jak np. obciążenie hulajnogi. W pełni baterię w tym modelu naładujemy w 9 godzin. Ponadto producent postawił dość mocno na zabezpieczenie baterii i zarządzanie energią, między innymi poprzez: zabezpieczenia przed wystąpieniem zwarcia, czy ochrona przed przeładowaniem, dzięki tym wszystkim zabiegom bateria szybko się nie zniszczy.

Cichy i mocny silnik

Zamontowany w Xiaomi Mi Pro 2 silnik o mocy 300 W pozwala na rozpędzenie się do 25 km/h i już po pierwszej przejażdżce zauważyć można, że silnik jest maksymalnie cichy, niemal niesłyszalny, wpływa to bardzo pozytywnie na komfort podróżowania.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Hulajnoga elektryczna powinna zapewnić użytkownikowi maksymalne bezpieczeństwo, a co za tym idzie taki użytkownik, nie powinien także stanowić niebezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu. W Xiaomi Mi Pro 2 zadbano o tę kwestię bardzo dobrze, montując podwójny system hamowania. Hamulec tarczowy i hamulec elektroniczny z systemem E-ABS, znacznie skracają drogę hamowania. Jeśli lubimy albo musimy jeździć hulajnogą elektryczną w nocy, na tym modelu nie ma ograniczeń, ponieważ oświetlenie LED sprawia, że będziemy widoczni i bezpieczni.

Xiaomi Mi Pro 2 aplikacja

Większości osób z pewnością marka Xiaomi kojarzy się z producentem smartfonów, który niewątpliwie zawojował rynek. Z tego też względu hulajnoga elektryczna od Xiaomi nie mogła obyć się bez dedykowanej do niej specjalnej aplikacji. Mi Home to aplikacja, którą można połączyć z Xiaomi Mi Pro 2 i odczytać takie informacje jak przebieg, stan naładowania baterii, oraz zaktualizować system, czy włączyć blokadę dla hulajnogi.

Co jeszcze od Xiaomi Mi Pro 2?

Ta hulajnoga elektryczna została wyposażona w wyświetlacz, umieszczony w takim miejscu, aby można było łatwo z niego korzystać podczas jazdy, tempomat dla jazdy o stałej prędkości i 8,5-calowe pneumatyczne opony, dzięki którym hulajnoga elektryczna lepiej trzyma się podłoża i znacznie łatwiej pokonuje przeszkody na drodze. Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mi Pro 2 posiada także certyfikat IP54, czyli jest odporna kurz i zachlapanie.

Czy warto kupić hulajnogę elektryczną od Xiaomi?

Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mi Pro 2 to dobra, a nawet bardzo dobra hulajnoga miejska, do tego jej cena jest atrakcyjna. Dojazd do pracy, na uczelnie, czy sklepu, będzie ogromną przyjemnością, nie dość, że dotrzemy do celu naprawdę szybko, to unikniemy korków i przyłożymy rękę do ochrony środowiska, ponieważ hulajnoga elektryczna nie wytwarza szkodliwych spalin, dlatego też zasługuje na miano znacznie bardziej ekologicznego środka komunikacji.

 

Artykuł powstał we współpracy z portalem Hulajnogi-ranking.pl

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: