Manekin tors damski – postaw na praktyczne rozwiązania

  • 10.01.2022, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Manekin tors damski – postaw na praktyczne rozwiązania
Manekiny całopostaciowe to świetne narzędzie służące do promocji asortymentu. Niestety nie w każdym butiku znajdzie się dla nich miejsce. Co zrobić w takiej sytuacji? Nie trzeba całkowicie rezygnować z manekinów – można postawić na przykład na manekiny torsy. Czy będą tak samo użyteczne jak modele całopostaciowe? Sprawdźmy to!

Manekin tors damski – dlaczego manekiny torsy są warte uwagi?

Jak można się domyślić, manekin tors damski przedstawia sylwetkę kobiecą od szyi do nóg. Na rynku dostępne są zarówno modele 1/3, jak i 3/4. Dlaczego można je uznać za warte uwagi? Ponieważ eksponują ubrania równie skutecznie, jak manekiny całopostaciowe, a przy tym są mniejsze i lżejsze. Oczywiście nie zaprezentują spodni czy butów, ale doskonale sprawdzą się do ekspozycji bielizny, koszul nocnych, strojów kąpielowych oraz koszulek. Dzięki temu, że zajmują mniej miejsca, będą idealnym rozwiązaniem do butików o ograniczonym metrażu. Do tego można stworzyć z ich użyciem efektowną wystawę, która przyciągnie klientów. Niektórzy wykorzystują je na wakacyjnych stoiskach z pamiątkami, gdzie służą do promocji t-shirtów.

Manekin tors damski jako narzędzie do promocji

Jak stworzyć efektowną wystawę z wykorzystaniem manekinów torsów? Najlepiej wykorzystać przynajmniej dwa modele. Dzięki temu uda się zaprezentować więcej ubrań, co z kolei może przyciągnąć uwagę większej liczby przechodniów. Warto też regularnie przebierać manekiny, aby klienci wiedzieli, że w sklepie coś się dzieje. Można na przykład dopasowywać stylizację do pogody, wystawiać przecenione rzeczy lub informować o nowej dostawie. I to wszystko z pomocą manekina torsu damskiego. Modele, takie jak te dostępne na stronie https://sklep.moremannequins.pl/pozostale-manekiny-torsy-100-basic-damskie.78, są uniwersalne, dlatego będą odpowiednie do różnego typu ubrań. Niektóre z nich można wystawić przed sklep, aby jeszcze skuteczniej przyciągały uwagę. To świetny sposób na promocję asortymentu bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Manekin tors damski powinien pozytywnie wpłynąć na wzrost zainteresowania butikiem.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: