Weekend w SPA - podaruj sobie odrobinę relaksu!

  • 22.07.2022, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Weekend w SPA - podaruj sobie odrobinę relaksu!
Każdemu człowiekowi po całorocznej ciężkiej pracy fizycznej i umysłowej należy się wypoczynek. Są różne sposoby na jego realizację. Każdy z nich jest o tyle dobry, o ile daje pełny relaks i odpoczynek Jednym z najbardziej popularnych kierunków urlopowych jest województwo pomorskie i polskie morze.

 

Pomysłów na spędzenie wolnego czasu może być wiele

Hotele specjalizujące się w zabiegach SPA z roku na rok zyskują większą popularność wśród turystów odwiedzających Pomorze. Zabiegi te pomogą każdemu klientowi w pełni się zrelaksować i całkowicie zapomnieć o problemach dniach codziennego.

Osoby, które uważają, że właśnie ta forma odpoczynku będzie dla nich najodpowiedniejsza i pozwoli naładować baterie, powinny zapoznać się z rankingiem najlepszych ofert SPA w województwie pomorskim.

SPA z widokiem na molo

Sopockie molo w sezonie wakacyjnym odwiedzają tłumy turystów. Szukając idealnego noclegu warto zdecydować się na takie miejsce, które oferuje usługi SPA. Hotel Grand SPA specjalizuje się w zabiegach wykonywanych na najbardziej luksusowych produktach. Klienci mają niepowtarzalną okazję na zastosowanie terapii z kosmetyków powstałych na bazie składników pochodzenia morskiego. Hotel oferuje również wspaniałe widoki na morze i sopockie molo.

SPA w stylu Alicji z Krainy Czarów w Gdyni

W Gdyni turyści mogą zatrzymać się w Hotelu Quadrille. To miejsce oferuje bogatą ofertę zabiegów SPA. Wśród nich warto wymienić masaże na twarz i całe ciało, zabiegi odmładzające skórę, te modelujące sylwetkę oraz dłonie i stopy. To wszystko dopełnione jest jedynymi w swoim rodzaju wnętrzami, które przypominają kultową bajkę "Alicja z Krainy Czarów".

Alkoholowe kąpiele dla zdrowotności w Rekowie Górnym

Niezależnie, czy to krótki weekendowy wyjazd, czy dłuższe wakacje warto zatrzymać się w Pałacu Wieniawa zlokalizowanym w Rekowie Górnym w pobliżu Gdyni. Goście mogą skorzystać z zabiegów upiększających, sauny, czy odżywczej kąpieli w wykwintnym winie lub piwnej pianie.

Zabieg z mleka królowej Kleopatry w Borach Tucholskich

Hotel Notera to miejsce zlokalizowane w pobliżu jeziora Charzykowskiego w centrum Borów Tucholskich. Goście mogą skorzystać z szerokiej oferty zabiegów SPA takich jak: rokitnikowy masaż, zabieg z mleka na wzór tego, który wykonywała Kleopatra, czy też doskonalenie technik medytacji.

Łaźnia piwna w Szwajcarii Kaszubskiej

45 minut to czas trwania kąpieli piwnej, z której mogą skorzystać zarówno panie, jak i panowie w hotelu Szymbark. Każda z nich odbywa się przy blasku świec i w towarzystwie najlepszej muzyki.

Źródło: www.kozigrod.pl

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: