Piątek, 20.09.2019

Aranżacje okienne – które rolety wybrać?

  • 10.06.2019, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Aranżacje okienne – które rolety wybrać?

Rolety naszych oknach pełnią wiele różnorodnych funkcji. Przede wszystkich chronią nasze mieszkanie przez promieniami słonecznymi i wścibskim wzrokiem sąsiadów, ale nie tylko. Mogą również stanowić świetną dekorację, a wiele osób o tym zapomina. Świetne rolety, dostosowane do naszych potrzeb znajdziemy na rolety.eu. Jednak które będą odpowiednie dla nas?

Rolety rzymskie to ekskluzywny dodatek

Ceny rolet rzymskich odstraszają wiele osób. Nie da się ukryć, że są one faktycznie drogie. Jednak warto pamiętać, że są one warte tej kwoty. Bardzo często stanowią one dodatek do modnych i stylowych wnętrz. Rolety rzymskie łączą klasykę z nowoczesnością, a wykonane są z wysokiej jakości materiałów, więc zawsze się doskonale prezentują. Ich najważniejszą cechą jest fakt, że składają się w poziome zakładki. Wszystkie te cechy rolet rzymskich sprawiają, że doskonale się prezentują w nowoczesnych i eleganckich wnętrzach. Dlatego czasem nie warto z nich rezygnować z powodu wysokiej ceny. 

Rolety plisowane ciekawy element aranżacyjny

Rolety plisowane to doskonały sposób na stworzenie zupełnie nowej dekoracji okna. Idealnie sprawdzi się w zupełnie nowoczesnych wnętrzach, szczególnie ładnie będą się prezentować w salonie. Tego typu rolety, dzięki odpowiedniemu przygotowaniu, pięknie składają się w harmonijkę. Takie plisowane stanowi daje ciekawy, wizualny efekt i stanowi piękną ozdobę naszych okien. Z reguły są wykonane z delikatnego materiału pięknie rozpraszającego światło. To stanowi dodatkowy element dekoracyjny. Jednak nie musimy się martwić o ich funkcjonalność. Rolety plisowane stanowią również świetne zabezpieczenie naszych okien.

Rolety typu dzień noc to prawdziwy hit

Rolety typu dzień noc to innowacyjne rozwiązanie, które od razu pokochało wiele osób. Charakteryzują się one poziomymi pasami o różnym stopniu zaciemnienia. To sprawia, że bez problemu możemy je dostosować do naszych potrzeb. Ich mechanizm sprawia, że możemy bardzo szybko zmienić położenie konkretnych pasów. Dzięki temu doskonale dopasujemy światło w pomieszczeniu do różnych zadań. Takie rozwiązanie sprawiło, że mnóstwo osób pokochało tego typu rolety i stały się one prawdziwym hitem sprzedażowym. Warto też pamiętać, że dostępne są one w formie klasycznej, kasetowej oraz mini.

Rolety austriackie dalej modne

Rolety austriackie są już na rynku od jakiegoś czasu i wiele osób mogłoby pomyśleć, że powoli odchodzą do lamusa. Jednak to nieprawda! Tego typu rolety nadal mają się dobrze i znajdziemy je jeszcze w wielu domach. Ich największą zaletą jest fakt, że mogą być wykonane na miarę i dostosowanie indywidualnie do naszego wnętrza. To sprawi, że na pewno będą świetnie pasować do całego wystroju. Tego typu rozwiązanie świetnie sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. W dodatku sposób ich wykonania sprawia, że są one bardzo łatwe do utrzymania w czystości. 

Jak widać, wybór rolet jest bardzo szeroki. Każdy rodzaj oferuje nam nieco inne możliwość, ale bez problemu znajdziemy taki, które będą idealnie dostosowane do naszych indywidualnych predyspozycji.

Grupa Tipmedia
--- Materiał partnera ---
Podziel się: